Transaksiyonel Analiz

Transaksiyonel analiz, bireylerin düşünce kalıplarını anlamalarını, duygusal tepkilerini yönetmeyi öğrenmelerini ve olumlu değişimler elde etmelerini sağlayan kapsamlı bir psikoterapi ve kişisel gelişim modelidir.

Bireysel Terapi
Bireysel terapi, sizinle birebir seanslar düzenleyerek güvenli bir ortamda içsel keşifler yapmanıza yardımcı olmayı amaçlar. Duygusal zorluklar, ilişki sorunları, stres, özsaygı eksikliği gibi konularda sizinle işbirliği yaparak hedeflerinize ulaşmanız için rehberlik ederim.

İlişki Danışmanlığı
İlişki danışmanlığı, partnerler arasındaki iletişim sorunlarını anlamak, duygusal bağları güçlendirmek ve daha sağlıklı ilişki dinamikleri oluşturmak için önemli bir alandır. Siz ve partnerinizle birlikte çalışarak, ilişkinizdeki olumlu değişiklikleri desteklemek için stratejiler geliştiririz.

Özsaygı ve Güven Geliştirme
Kendine olan saygı ve güven duygusu, psikolojik iyi oluşun temel taşlarından biridir. Birlikte, içsel eleştiri ile başa çıkmayı, olumsuz düşünce kalıplarını değiştirmeyi ve kendi değerinizi keşfetmeyi amaçlayan özsaygı ve güven geliştirme çalışmaları gerçekleştiririz.

Kişisel Gelişim Atölyeleri
Dönemsel olarak düzenlenen kişisel gelişim atölyeleri, gruplar halinde katılımcılara transaksiyonel analizin temel prensipleri hakkında bilgi verir ve pratik uygulamalar ile bireysel büyümeyi destekler. Katılımcılar arasında deneyim paylaşımı ve etkileşim, öğrenme sürecini zenginleştirir.

Transaksiyonel analiz yaklaşımı ile daha sağlıklı ilişkiler kurabilir, duygusal zorluklarla daha iyi başa çıkabilir ve kişisel potansiyelinizi keşfedebilirsiniz. Siz de bu yolculuğa adım atmak isterseniz, lütfen iletişime geçmekten çekinmeyin. Size destek olmaktan ve birlikte çalışmaktan mutluluk duyarız.

BİR SORUNUZ VAR MI?

Psikoloji ile alakalı her türlü sorunuz için hemen arayın !

+90 (544) 545 14 33
Randevu Al
Phone +90 (544) 545 14 33
Email mustafakemalselcuk@gmail.com
Address
Gevhernesibe Mahallesi, Gök Gç. System Hospital yanı Erdem Plaza Kat:5-7-8 38010 Kocasinan/Kayseri
Instagram icon